„PUSZKA DLA MRUCZKA”

„O naszym człowieczeństwie świadczy to, jak traktujemy słabszych.”

Klasa 4a wraz z wychowawcą, panią Moniką Grygorcewicz, gorąco zachęcają do udziału w akcji charytatywnej pt. „Puszka dla Mruczka”, która trwa do 31 marca 2022r.

Zbieramy karmę i wszelkie akcesoria dla bezdomnych kotów: żwirek, maty, koce, ręczniki, kuwety, miseczki, obroże, zabawki itp.

Nasze dary zostaną przekazane Stowarzyszeniu Pomocy Zwierzętom, które mieści się w Bolesławcu przy ul. Wybickiego (a więc w sąsiedztwie naszej szkoły).

Karmę i akcesoria prosimy przynosić do sali nr 310 przed lekcjami lub na przerwach. Dzieci z klas 1-3 mogą zostawiać dary u swoich Pań Wychowawczyń. Mile widziane karteczki z danymi ucznia (imię, nazwisko oraz klasa), aby móc wpisać pochwałę i podziękowanie za okazane serce oraz udział w akcji szkolnego wolontariatu.

Akcja trwa do końca marca 2022r.

Szkolny Klub Wolontariuszy

Data dodania: 2022-02-24 11:05:46