„PUSZKA DLA MRUCZKA” – PODZIĘKOWANIE

Niemal założyć się jestem gotów,
bo wątpliwości moich to nie budzi,
że gdzie jest dom szczęśliwych kotów,
tam jest też dom szczęśliwych ludzi.

Franciszek Klimek, Dom szczęśliwych kotów

Czuję wielką radość oraz wdzięczność, że kolejny raz otworzyliście serca na potrzeby naszych braci mniejszych. Dzięki temu akcja charytatywna „Puszka dla Mruczka”, która trwała od 1 do 31 marca 2023r., zakończyła się wielkim sukcesem. Uczniowie naszej szkoły, jak zawsze, wykazali się ogromną empatią dla bezdomnych kotów ze schroniska prowadzonego przez Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom w Bolesławcu i dostarczyli bardzo dużo darów dla tych pięknych i inteligentnych zwierząt.

Wszystkie prezenty zostały przewiezione do schroniska 5 kwietnia 2023 r. To idealny moment, gdyż koci sierociniec o tej porze roku nie ma już zapasów. Prezes stowarzyszenia, Pani Czesława Szandrowska, jest bardzo wdzięczna za wsparcie dla swych podopiecznych.

Kochani, za Wasze złote serca i anielską empatię zasłużyliście na podziwianie szczęśliwych kotków. Zapraszam więc do galerii, gdzie zachwycą Was swoją gracją, figlarnością oraz bezgranicznym urokiem, jaki posiadają te cudowne zwierzęta.

Serdecznie dziękuję za okazane serce i tak liczne dary. Jesteście wspaniali!

Inf. Monika Grygorcewicz

Data dodania: 2023-04-11 14:23:07