UWAGA - ZMIANA NUMERU TELEFONU - NOWY NUMER DO SEKRETARIATU - ul. M. BRODY 75 612 13 20, ul. BIELSKA 75 612 13 10

RAZEM JEST NAM DOBRZE

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek i wielkie serce wkładane w pracę z uczniami. I właśnie z tej okazji 14 października społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu przygotowanym przez młodzież z naszej szkoły. Uczniowie pod kierunkiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego - Pani Violetty Trawnik przygotowali artystyczny występ, podczas którego poprzez wiersze i piosenki mieli możliwość podziękowania nauczycielom za wsparcie na trudnej drodze zdobywania wiedzy. Głos zabrała również Pani Dyrektor - Maria Subik, która podziękowała pracownikom szkoły i choć jak sama mówiła, nie było to łatwe, postanowiła wyróżnić tych, którzy swoje obowiązki w minionym roku szkolnym wypełniali wzorowo, z ogromnym zaangażowaniem w pracę zarówno dydaktyczną, jak i wychowawczą. Również przedstawiciele Rady Rodziców skierowali do nauczycieli ciepłe słowa z najlepszymi życzeniami i zaprosili na słodki poczęstunek, podczas którego wszyscy uczestnicy mogli delektować się wyśmienitym tortem.

Agnieszka Mielko

Być może, że zostanie wynalezionych jeszcze wiele środków masowego przekazu lepszych niż obecne, które mają za zadanie podawać informacje i wychowywać społeczeństwo. Ale zawsze jak dawniej, jak teraz, tak i  w przyszłości jedynym najlepszym, niezastąpionym środkiem przekazu informacji, sposobem wychowywania człowieka pozostanie drugi człowiek – nauczyciel.

Spośród rozmaitych ważnych zawodów potrzebnych do tego, aby społeczeństwo mogło normalnie żyć i rozwijać się, na pewno najważniejsza jest funkcja nauczyciela, w którego rękach spoczywa przyszłość narodu, przyszłość ludzkości.

Gratuluję

Jolancie Rzeźwickiej, Monice Grygorcewicz i Beacie Orczyk – nagród Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

Iwonie Udzielak – nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec

Natalii Anioł-Klemczak, Justynie Babiasz, Lucynie Cichewicz, Martynie Daczkowskiej, Halinie Jakubowskiej, Dorocie Kasprzyk, Barbarze Kmieć-Tarnowskiej, Marianie Korczuk-Zamojskiej, Liudmyle Krasii, Katarzynie Matoryn, Dorocie Mickiewicz, Agnieszce Mielko, Teresie Pawlik, Justynie Piaskowskiej, Annie Rybaczuk, Irynie Shapko, Dorocie Stanałowskiej, Wojciechowi Tarczyńskiemu, Violetcie Trawnik, Alicji Wiadernej i Tadeuszowi Zarzyckiemu, Danucie Macias i Władysławie Odyniec – nagród Dyrektora Szkoły.

Dziękuję

Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom administracji i obsługi, a w szczegolności:

Pani Justynie Żygadło, Pani Katarzynie Hutman i Panu Pawłowi Szczepaniakowi – przedstawicielom Rady Rodziców za obecność, życzenia i okazały tort.

Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie uroczystości i prezentowe serca.

Słodziakom ze świetlicy za uważne słuchanie i głośne oklaski.

Maria Subik

Serdeczne gratulacje dla Pani Dyrektor Marii Subik otrzymania Nagrody Ministra Edukacji oraz Nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty!
To wielkie wyróżnienie jest dowodem Pani zaangażowania i profesjonalizmu, które przynoszą wspaniałe efekty w edukacji.
Życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z pełnionej misji.

korektorzy

NASZA SZKOŁA - PREZENTACJA