ROBOTYKA I PROGRAMOWANIE

Informujemy, że w naszej szkole WE WTORKI W GODZ. 13:00-15:00
TwójRobot Bolesławiec prowadzić będzie zajęcia z robotyki i programowania
.

Warsztaty pomagają rozbudzić pasje dzieci efektywnie ucząc je logicznego myślenia. Celem zajęć jest pokazanie młodym ludziom, że robotyka może być przygodą, hobby, a w przyszłości zawodem z perspektywami. Na zajęciach uczestnicy poza budowaniem robotów mają okazję zrozumieć podstawowe zagadnienia z matematyki, informatyki, techniki i elektroniki.
„Na moich zajęciach razem z uczestnikami konstruujemy mechanizmy, programujemy i testujemy, czyli uczymy się i bawimy. Zawsze zaczynamy od zbudowania robota, korzystając z instrukcji, a na koniec zostawiamy pole do kreatywnego myślenia i dobudowania dodatkowych elementów. Następnie przechodzimy do programowania robota, czyli tworzymy wspólnie algorytm, a potem wprowadzamy go do programu. Na koniec każdych zajęć przewidziana jest misja i zadanie do realizacji - czyli wspólna zabawa z mnóstwem emocji. Dbam o indywidualny rozwój każdego uczestnika warsztatów oraz o przyjazną atmosferę podczas zajęć, na których dzieci uczą się tworzyć algorytmy, współpracować w zespołach, wzmacniają umiejętności manualne oraz rozwijają wyobraźnię przestrzenną” – mówi Paweł Niemiec, prowadzący warsztaty.

Więcej informacji i możliwość zapisu na stronie:  ZOBACZ >>>

tel. 530-055-598

Zajęcia otwarte dla zainteresowanych odbędą się w dniach 21-23 września 2021 r. przy ul. Piaskowej 1b w Bolesławcu.

Data dodania: 2021-09-20 10:40:57
Data edycji: 2021-09-20 10:41:44