ROZSTRZYGNIĘTY SZKOLNY KONKURS NA PRZEPIS NA SAŁATKĘ „MNIAM MNIAM”

ROZSTRZYGNIĘTY SZKOLNY  KONKURS NA PRZEPIS NA SAŁATKĘ „MNIAM  MNIAM”

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły spisali się wzorowo popularyzując prawidłowe nawyki żywieniowe i tworząc własne kompozycje na przepyszne sałatki. Jesteśmy pod wrażeniem waszej pomysłowości i umiejętności utrwalenia swoich wytworów na zdjęciach.

Komisja w składzie p. I. Burdziłowska - Gordzicz oraz p. A. Grzęda biorąc pod uwagę ciekawe wykonanie fotografii, zachęcającą reklamę,  informację o wartościach odżywczych podanych składników oraz nietypowe przepisy, zadecydowała o nagrodzeniu następujących uczniów:

Nagrody otrzymali:

I miejsce - Maja Czarna – kl. 6c

II miejsce - Julia Chajec – kl. 6d

III miejsce - Karolina Mikutaniec – kl.6d

Udział w konkursie wzięli:

Martyna Rzeźwicka – kl. 4b, Karol Witczak - kl. 4c, Patrycja Bujak – kl. 6a, Paweł Kamiński – kl. 6b, Julia Kochmańska – kl. 6b, Gabriella Kominiak – kl. 6c, Lena Staniszewska – kl. 6c, Eryk Kida – kl. 6d, Pascal Walski – kl. 6e, Wiktoria Marks – kl. 7c, Anna Kopacka – kl.7d, Eryk Cebrowski – 7d, Milena Przybylska – kl. 7d, Hubert Cebrowski – kl. 8b, Natalia Fryc – kl. 8c, Majka Wierzejska – kl. 8c i Jakub Wrzeszcz – kl. 8d.

Wszystkie przepisy zostaną zamieszczone w Szkolnym Kalendarzu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Inf. Agnieszka Grzęda – organizatorka konkursu

Data dodania: 2020-12-10 12:19:28