SPOTKANIA Z KULTURĄ

Miło nam podzielić się tak budującym spostrzeżeniem jak to, które miało miejsce w piątek, 18 listopada 2022r. Najstarsi uczniowie Czwórki wybrali się w tym dniu do teatru na spektakl „Balladyna” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu. Na pochwałę zasługuje fakt, że nasi podopieczni wiedzieli, jak należy zachować się w czasie przedstawienia, czyli nie tylko czerpać radość z widowiska, ale także okazując swym kulturalnym zachowaniem szacunek dla pracy aktorów.

Niektórzy uczniowie okazali to nie tylko zachowaniem, ale także odświętnym strojem. Brawo dla tych uczniów! Ukłony dla ich Rodziców. Mamy nadzieję, że przy kolejnym wyjściu

(już 7 lutego 2023r.) wszyscy uczniowie wezmą przykład ze swych kolegów, którzy pokazali prawdziwą klasę w miniony piątek.

Data dodania: 2022-11-21 10:15:04
Data edycji: 2022-11-21 10:15:15