SPRACHDOKTOR

W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Sprachdoktor odnotowaliśmy sukcesy:

Bardzo dobry wynik uzyskały:

Małgorzata Stec – 1. miejsce,

Maja Czarna - 3. miejsce,

Milena Bik - 4 miejsce,

Joanna Udzielak - 6 miejsce,

Lena Staniszewska - 10 miejsce.

Marek Hoszowski z kl. 5a zajął 6 miejsce w województwie i uzyskał dyplom uznania dla najlepszego wyniku klas V.

Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Konkurs Sprachdoktor powstał z myślą o uczniach szkół podstawowych (klasy 4, 5, 6, 7 i 8) i ponadpodstawowych z terenu całej Polski. Jest dedykowany również nauczycielom języka niemieckiego jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, rozbudzania zainteresowań oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty. Konkurs promuje i premiuje osiągnięcia uczniów i ich szkół poprzez wręczanie nagród i dyplomów wyróżnień oraz publikację rankingów konkursowych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Inf. Joanna Kowalczyk

Data dodania: 2023-05-29 10:19:03