Motto miesiąca: ROZWIJAJ SKRZYDŁA!

"Małe kroki, które robisz do przodu są lepsze niż te duże, które tylko planujesz."

10.01.2022 - 14.01.2022

PIĄTKA NA POCZĄTEK TYGODNIA! Podejmiesz wyzwanie?

Po świątecznej przerwie wracasz do intensywnej pracy i nauki.  Jeszcze jesteś trochę rozleniwiona i rozleniwiony, ale to właśnie czas, aby brać się do pracy. Podobnie jak trenujesz i wzmacniasz mięśnie poprzez aktywność fizyczną, wykonując różne, złożone zadania możesz również poprawić działanie mózgu. Regularny trening mózgu sprawi, że umysł na długie lata zachowa sprawność, a ty będziesz lepiej zapamiętywać i szybciej kojarzyć fakty, osoby, miejsca oraz różne wydarzenia, również te historyczne.

Co masz zrobić?

Przed 5 dni wykonuj zadania przeznaczone dla swojej grupy wiekowej umieszczone na stronie szkoły. Nie przejmuj się, kiedy coś pójdzie nie tak, każdy z nas czasami ma gorszy dzień. Zawsze możesz poprosić kogoś o wsparcie. Próbuj dalej. Zachęcaj swoich bliskich, znajomych, przyjaciół do wykonania dziennego treningu.

Co otrzymasz w zamian?

100% satysfakcji, że możesz i potrafisz

Poprawisz skupienie, pamięć i pozytywnie pobudzisz funkcje mózgowe.

Zwiększasz swoje szanse na osiągnięcie sukcesu

Szansę na wylosowanie nagrody, jeśli przyniesiesz rozwiązania zadań w piątek 14 stycznia do sekretariatu na Bielskiej lub Mikołaja Brody.

13.01.2021 - Dzień wzajemnej adoracji. To dzień, w którym mówimy sobie komplementy i pochwały.

17.01.2021 – 21.01.2021

17.01.2022 - Rozwój osobisty okiem naszej szkolnej reporterki Mai

20.01.2022 - Dzień pozytywnego myślenia. Życzymy sobie samych pozytywnych myśli

Premiera Szkolnego Poradnika Rośnij w siłę!  - czyli wskazówki i zalecenia dotyczące rozwoju osobistego.

24.01.2022 - 28.01.2022

24.01.2022 – Dzień dokładnej segregacji śmieci.

QUIZ - A ty co wiesz o segregacji?

W tym dniu zapraszamy do biblioteki. Będziecie mogli wziąć udział w zabawie dotyczącej segregacji. Na ekspertkę i eksperta o segregacji czekają nagrody.

Porozmawiajcie na lekcjach wychowawczych o segregowaniu śmieci, recyklingu i elektrośmieciach. Ciekawe prezentacje, wywiady i wasze pomysły zamieścimy na stronie szkoły.

25.01.2021 – Dzień Sekretarki – Wywiad z Panią Joanną i Panią Władzią – naszymi sekretarkami.

W tym miesiącu polecamy sałatkę autorstwa Julii Kochmańskiej – Pekińska na Rzymskiej – przepis w szkolnym kalendarzu

Data dodania: 2022-01-10 07:44:33
Data edycji: 2022-01-10 07:45:26