SUKCES POTWIERDZONY!

Z wielką przyjemnością i radością informuję o sukcesie MAŁGORZATY STEC, uczennicy kl.7c w I edycji Regionalnego Konkursu Historycznego ,,Dzieje Śląska do 1945 roku".
Konkurs historyczny ,,Dzieje Śląska do 1945 roku" adresowany był do uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych z terenu powiatów bolesławieckiego i lwóweckiego, a organizatorem Konkursu było Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu przy współudziale Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Lwówku Śląskim. Konkurs przebiegał w trzech etapach: szkolnym, powiatowym i finałowym, który odbył się 6 kwietnia 2022 roku.

Małgosia Stec zajęła I miejsce i została laureatką I edycji Konkursu.

Wielkie gratulacje dla Małgosi za wielki wkład pracy i przygotowanie do Konkursu!

Inf. Beata Orczyk, nauczycielka historii

Data dodania: 2022-04-29 08:58:00