Święto piosenki harcerskiej w naszej szkole

W sobotni poranek, 24 września w Sali widowiskowej naszej szkoły spotkali się harcerze z bolesławieckiego Hufca Szarych Szeregów. Okazją do tego niezwykłego wydarzenia było Święto Hufca, którego częścią był Hufcowy Festiwal Piosenki. Drużyny harcerskie i gromady zuchowe zaprezentowały niezwykłe talenty wokalne i aktorskie. Wśród wykonawców można było zauważyć wielu uczniów i absolwentów naszej szkoły. Na scenie pojawili się również harcerze starszego i jeszcze nieco starszego pokolenia.

Podziw jurorów wzbudziło perfekcyjne wykonanie piosenek oraz fenomenalna przygotowana choreografia i bajeczne elementy dekoracji.

Gratulujemy zwycięzcom. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszych czwórkowych progach rozśpiewane grupy bolesławieckich harcerzy.

Poniżej link do informacji i fotorelacji z tego wydarzenia:

Data dodania: 2022-09-30 10:14:41
Data edycji: 2022-09-30 10:17:53