Talent Roku 2021

„Talent był i pozostanie darem, za który odpowiadają wszyscy,

choć otrzymuje go tylko jednostka”

14 października odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której zostały wręczone nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec dla 35 absolwentów szkół podstawowych za wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach i symboliczne pióra
z grawerem „Talent Roku 2021”.

Nagrody Prezydenta otrzymali nasi absolwenci: Wojtek Kijanka, Bartosz Dimitrov, Hania Kozioł, Julia Łasocha, Hania Jarczyńska, Arek Giela, Jowita Gortych, Martyna Topol i Kacper Kręgiel.

Nagrodę „Talent Roku 2021” w kategorii OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE otrzymali: Wojtek Kijanka, Michał Bonk, Lena Makoś, Natalia Broszko, Oliwia Parpura, Emilka Hoszowska, Maja Czarna, Kamil Gałka, Emilka Sudół, Bartosz Dimitrov, Natasza Kotowska, Wojtek Raszczuk, Agata Bielecka, Olek Żygadło, Konrada Drozd, Madzia Hil, Dawid Sobolewski i Olga Grugl.

W kategorii OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE: Wiktoria Eliaszewicz, Natalka Fryc, Hania Rzeźwicka, Maja Wierzejska, Marcin Modzelewski, Hania Jarczyńska, Klara Łasica, Kuba Radziński, Julia Łasocha, Albina Tetianyna, Karolina Cydzik, Ola Kołodyńska, Milena Przybylska, Joasia Udzielak, Roksana Makowiecka, Marika Barycka, Jasmina Markiewicz i Oliwia Czuchraj.

W kategorii OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE: Maciej Kozik, Weronika Grum i Vanessa Michaluk.

Warto zaznaczyć, że na 99 nagrodzonych uczniów certyfikatem „Talent roku 2021” aż 40 uczniów to reprezentanci CZWÓRKI.

Jesteśmy z Was dumni!

Na każdy szkolny sukces ucznia mają wpływ nauczyciele, którzy również otrzymali certyfikaty „Opiekun Talentu Roku 2021”: Monika Grygorcewicz, Marta Górska, Agnieszka Grzęda, Małgorzata Janowska, Edyta Kwiatkowska, Tomasz Markowski, Iwona Masłowska, Beata Orczyk, Elżbieta Prabucka, Joanna Raszczuk, Jolanta Rzeźwicka, Joanna Świerzko, Barbara Zarzycka i Joanna Zięba.

Więcej informacji na stronie Urzędu Miasta Bolesławiec: https://xn--bolesawiec-e0b.pl/miasto/index.php/aktualnosci/3736-dzie%C5%84-edukacji-narodowej-w-boles%C5%82awcu

Inf. Maria Subik

Data dodania: 2021-10-18 19:15:05