TROJE WSPANIAŁYCH

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych trzecioklasistów w konkursach organizowanych przez PCEiKK w Bolesławcu.

1 lutego 2023 r. odbył się finał Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla klas II-III. Spośród 71 uczniów z 27 szkół podstawowych powiatu bolesławieckiego wyłoniono dziesiątkę laureatów, a wśród nich naszego ucznia Szymona Jawnego. Zmagania powiatowe poprzedził etap szkolny, w którym z zadaniami ortograficznymi zmierzyło się łącznie 383 uczniów.

7 marca odbył się finał Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III szkół podstawowych. W etapie szkolnym wzięło udział 367 uczniów, natomiast w etapie powiatowym 61 uczniów.  Na liście laureatów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły - Magdalena Bakalarz i Hanna Bujan.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w etapach szkolnych konkursów oraz tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w etapach powiatowych. Zwycięzcom finałów serdecznie gratulujemy!

Inf. Janina Mysiak

Data dodania: 2023-03-17 08:40:09