Kalendarz szkolny - maj - czerwiec 2021

TYLKO PIERWSZE!

1 czerwca rozstrzygnięto Szkolny Konkurs „DLA DZIECKA W DNIU DZIECKA”. Komisja Konkursowa złożona z 697 członków pod przewodnictwem 27 wychowawców sprawdziła walory  wszystkich zadań konkursowych zgodnie z regulaminem.  Zadania konkursowe były oceniane zgodnie z kryteriami wzrokowymi, węchowymi i smakowymi. Okazało się, że uczestnicy konkursu stanęli na wysokości zadania i wyniki przeszły oczekiwania Jury. „Ochom” i „achom” nie było końca, niebiański zapach roznosił się po całej szkole, nierzadko było słychać również głośne mlaskanie wraz z jednoczesnym „mmmm”,  oznaczającym niemy zachwyt smakiem zadań konkursowych. Po skonsumowaniu zadań poszczególne komisje konkursowe zdecydowały o wystosowaniu specjalnych podziękowań dla Rodziców/Babć/Dziadków/Opiekunów za przygotowanie DRUGIEGO ŚNIADANIA. Jednogłośnie wszystkim przyznano PIERWSZE MIEJSCE za udział w konkursie wyrażając nadzieję na gremialny udział w kolejnych konkursach. Przewodniczący Komisji Konkursowych przygotowali również specjalny dyplom dla uczestników konkursu.

Bardzo dziękujemy i zapraszamy do lektury podziękowań.

Inf. Maria Subik

Data dodania: 2021-06-09 10:09:19