UCZNIOWIE DAJĄ GŁOS! CHCESZ MIEĆ WPŁYW? BO JA CHCĘ!

UCZNIOWIE DAJĄ GŁOS! CHCESZ MIEĆ WPŁYW?  BO JA CHCĘ!

Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły. Wybory do Samorządu Szkolnego to czas, dla osób, które chcą;

• Mieć wpływ na swoje najbliższe otoczenie – uczniowie spędzają w szkole 5 dni w tygodniu dobrze więc, jeśli mogą współdecydować o tym, jak będzie ona funkcjonować.
  • Poprawić komunikację – dzięki sprawnie działającemu samorządowi wszyscy wiedzą, co się dzieje w szkole, polepsza to atmosferę
  • Mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności w praktyce – wiedzę zdobywa się nie tylko w czasie tradycyjnych lekcji, świetną naukę można zdobyć w praktyce codziennego życia - to różnego rodzaju projekty tematyczne i społeczne. Poza zdobywaniem wiedzy na konkretny temat, można wtedy rozwijać umiejętności pracy w grupie, komunikacji, dobrego zarządzania czasem, autoprezentacji.
  • Kształtować umiejętności negocjacji i autoprezentacji – dzięki działaniom w samorządzie można uczyć się negocjowania, hierarchizowania swoich potrzeb i osiągania kompromisów. Aby zdobyć poparcie dla swojego pomysłu każdy musi wiedzieć, w jaki sposób atrakcyjnie przedstawić idee i uwiarygodnić siebie.

Nasi kandydaci:

Wojciech Janeczek, Milena Przybylska, Laura Skiba, Marcel Staniewski i Lena Zamorska

CHCĄ mieć wpływ.

A TY na kogo oddasz swój głos?

Inf. Liliana Galar – opiekun Samorządu Uczniowskiego

Data dodania: 2021-10-28 09:47:42