UCZNIOWIE DLA WOŚP

24.01.2023 w naszej szkole odbył się szkolny kiermasz wypieków. Pomysłodawczyniami tego przedsięwzięcia były uczennice z klasy 8c: Lena Staniszewska oraz Milena Różańska. Dziewczynki wyszły z inicjatywą, aby zorganizować taki kiermasz w naszej szkole a pozyskane fundusze przekazać na WOŚP. W pomoc włączyły się opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu, które pomogły w kwestiach organizacyjnych.
Uczniowie i uczennice Czwórki chętnie zaangażowali się w pomoc - upiekli serniki, pierniki, szarlotki czy brownie. Wypieki zostały przeznaczone do sprzedaży, a akcja zakończyła się sukcesem. Uczniowie i nauczyciele chętnie osłodzili sobie dzień kawałkiem ciasta, dzięki czemu zebraliśmy 351,50 zł, które zostaną przekazane na WOŚP.

Wspieramy inicjatywy uczniów

Justyna Babiasz i Joanna Kowalczyk