
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem Panią Violettą Trawnik i Panią Agnieszką Mielko przygotowali wyjątkową uroczystość, podczas której w ciepłej i radosnej atmosferze świętowano to ważne dla całej społeczności szkolnej wydarzenie.
Spotkanie rozpoczęło się krótką prezentacją historii Dnia Edukacji Narodowej, dzięki której przypomniano wszystkim, skąd wzięło się to święto i dlaczego jest ono tak istotne. Następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną – zabawne wierszyki i utwory muzyczne, które wywołały wiele uśmiechów wśród nauczycieli i pracowników szkoły.
Nie zabrakło również miłego akcentu, uczniowie wręczyli nauczycielom drobne upominki jako wyraz wdzięczności za ich codzienny trud, cierpliwość i zaangażowanie.
Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor Maria Subik oraz Przewodniczący Rady Rodziców Paweł Szczepaniak. Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu podkreśliła znaczenie pracy nauczycieli oraz wartość współpracy pomiędzy nauczycielami, uczniami i rodzicami, która jest fundamentem wspólnego sukcesu. Dodatkowo wymieniła i pogratulowała nauczycielom nagrodzonym w tym roku szkolnym, doceniając ich wyjątkowe zaangażowanie i osiągnięcia. Zaprosiła wszystkich na uroczyste obchody do Sali kina Forum BOK MCC.
Rada Rodziców przygotowała także słodki poczęstunek dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi: kawę, herbatę i pyszny tort, który był miłym zwieńczeniem wspólnego świętowania.
Uroczystość przebiegła w serdecznej atmosferze, pełnej wdzięczności, uśmiechów i ciepłych słów, tworząc piękne wspomnienie tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej.
Więcej informacji: TUTAJ >>>
Agnieszka Mielko

59-700 Bolesławiec
ul. Mikołaja Brody 12



