UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Uczyć się, to odkrywać świat dla siebie! To hasło towarzyszyło nam, w tak wyjątkowym dniu uroczystego zakończenia roku szkolnego 2021/2022. To był trudny rok – kolejny rok pandemii i rok wojny. Lena i Maja prowadzące uroczystość – mówiły o naszych przyjaciołach z Ukrainy, o „odkrywaniu nieznanych lądów, dryfowaniu po naszych mocnych stronach i zatapianiu naszych słabości, pokonywaniu gór lodowych i rejsach po nieznanych głębinach wiedzy”. Uczniowie pracowali z pełnym zaangażowaniem, a czasem z niewielkim rozleniwieniem.  Na każdym kroku udowadniali sobie i innym, że świat stoi otworem. A dziś idziemy na zasłużone wakacje!

Szczególne podziękowania należą się: Mai Czarnej, Lenie Staniszewskiej, Milenie Gruszczak, Małgosi Stec, Lenie Zawrotniak, Asi Mysiak, Angelinie Novikovej, Patrycji Bujak, Neli Szulik, Karolinie Dzięgiel, Oliwii Parpurze, Zuzi Burniak, Sandrze Szewczenko, Julianowi Greszczyszynowi, Wojtkowi Janeczkowi i Jankowi Zachmastowi, za pełne zaangażowanie, odpowiedzialność, pomysłowość, kreatywność, pracę zespołową, świetne radzenie sobie ze stresem i przełamanie wewnętrznych barier, aby dzisiejsza uroczystość mogła się odbyć.  Tym osobom, należą się szczególne wyrazy uznania!  To właśnie oni pracowali z pełnym oddaniem nad przygotowaniem uroczystości.

Podziękowania składamy również nauczycielom Lilianie Galar, Dorocie Kasprzyk, Marianie Korczuk–Zamojskiej, Barbarze Lendzian, Tomaszowi Markowskiemu i Danielowi Ziębie za opiekę, wsparcie i pomoc techniczną.

Dziękujemy również Wam, że byliście z nami! Życzymy słonecznych wakacji pełnych odpoczynku, byśmy mogli spotkać się we wrześniu pełni entuzjazmu i energii!

Data dodania: 2022-06-27 08:53:27
Data edycji: 2022-06-27 08:58:15