UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS I – III

Rok szkolny 2021/2022 oficjalnie zakończony! 24 czerwca klasy I – III uroczyście pożegnały się ze szkołą na czas dwumiesięcznych wymarzonych wakacji. Podsumowanie roku wytężonej pracy miało miejsce na boisku szkolnym, gdzie w krótkim programie artystycznym zaprezentowały się odchodzące z budynku przy ul. Mikołaja Brody klasy trzecie. Były wiersze i piosenki o tematyce wakacyjnej. Nie zabrakło podziękowań oraz życzeń. W swoich przemówieniach dyrektor szkoły, Pani Maria Subik oraz Pani Beata Sulska, Naczelnik Wydziału Społecznego Urzędu Miasta Bolesławiec, poza gratulacjami i życzeniami udanych wakacji, zwróciły uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem dzieci podczas letniego wypoczynku. Dalsza część uroczystości przebiegła w salach lekcyjnych, w których uczniowie otrzymali świadectwa, pamiątki i nagrody oraz pożegnali się ze swoimi wychowawcami. Jedni żegnali się tylko na czas wakacji, inni na zawsze, bo dla klas trzecich we wrześniu rozpocznie się kolejny etap nauki z nowymi już nauczycielami i w nowym miejscu.

Wszystkim uczniom życzymy udanych, wesołych, słonecznych, bezpiecznych i pełnych przygód wakacji.

Inf. Katarzyna Matoryn

Data dodania: 2022-06-27 23:55:17