WALENTYNKOWE ŻYCZLIWOŚCI…2022

14 lutego to dzień pełen ciepłych uczuć i miłych gestów. Tradycyjnie okazuje się w nim wyrazy miłości, ale nasi uczniowie dzielili się także życzliwością, wdzięcznością oraz szacunkiem. Walentynki w SP 4 przy ul. Bielskiej były okazją do świetnej zabawy, ale w tym roku w okrojonym (niestety) składzie. Ze względu na zdalne nauczanie tylko uczniowie klas 4 mogli cieszyć się w pełni tym świętem, ponieważ ich starsi koledzy spędzali lekcje w domu przed komputerami.

Poczta walentynkowa kursowała więc między klasami czwartymi, zacieśniając ich przyjazne relacje. Trzeba dodać, że pracowite Kupidynki roznosiły urocze laurki nie tylko wśród uczennic i uczniów, ale także wśród nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Było miło, słodko i baaardzo walentynkowo.

Inf. Monika Grygorcewicz

Data dodania: 2022-02-15 12:20:01