UWAGA - ZMIANA NUMERU TELEFONU - NOWY NUMER DO SEKRETARIATU - ul. M. BRODY 75 612 13 20, ul. BIELSKA 75 612 13 10

WARSZTATY FILMOWE DLA KLAS 4-8

Zapraszamy chętnych uczniów z klas 4-8 na warsztaty filmowe do szkolnego studia filmowego School4Movie – sala nr 303, w każdy piątek od 14:20 do 15:40. Studio wyposażone zostało w wysokiej jakości sprzęt: kamery, mikrofony, aparat fotograficzny, statywy, mikroporty, laptop, lampy oświetleniowe, rozwijany ekran, prompter.

Podczas zajęć będziemy między innymi zapoznawać się ze sprzętem, tworzyć dokumentalne i fabularne filmy, uczyć się montażu, robić wywiady, sondy, nagrywać wiadomości TVSP4 z życia szkoły, brać udział w konkursach filmowych i fotograficznych oraz realizować inne ciekawe pomysły.

W prowadzeniu warsztatów będą uczestniczyć nasi absolwenci – Hubert Ciszewski i Jakub Kunysz, obecnie uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych. Podzielą się oni chętnie swoją wiedzą, ale zależy nam przede wszystkim na waszej kreatywności, ciekawych pomysłach, realizowaniu swoich pasji. Tak, by warsztaty dawały radość z tworzenia, kształciły i podnosiły wasze umiejętności.

Będziemy starali się również zapraszać na nasze warsztaty profesjonalistów od filmowania i fotografowania.

Dotychczasowe oraz przyszłe filmiki można obejrzeć na kanale filmowym YouTube naszej szkoły, klikając na stronie głównej szkoły w kafelek lub >>> SZKOLNY KANAŁ YOUTUBE.

Czy wiecie, że w starożytności Grecy czcili 9 Muz - patronek różnych sztuk. X (dziesiątą) muzą nazywamy kino i film.

Dorota Kasprzyk

Data dodania: 2024-10-17 23:50:36