WARTOŚĆ HARCERSTWA

Mieliśmy zaszczyt gościć grupę harcerzy, którzy odwiedzili nasze klasy 3. Ta wyjątkowa wizyta była nie tylko fascynującym doświadczeniem dla naszych uczniów, ale także dostarczyła im nowych perspektyw oraz wartościowych lekcji życiowych.
Harcerstwo to nie tylko organizacja młodzieżowa, ale przede wszystkim szkoła życia, która kształtuje charakter, buduje wartości oraz uczy odpowiedzialności i solidarności.

W trakcie wizyty, uczniowie mieli okazję poznać bliżej harcerski strój oraz symbolikę z nim związaną. Była to doskonała okazja, aby zrozumieć znaczenie poszczególnych elementów munduru.

Kolejnym niezwykłym doświadczeniem dla naszych uczniów była nauka szyfrowania. To zadanie nie tylko rozwijało umiejętności logicznego myślenia, ale także dostarczyło dzieciom niezwykłej frajdy i satysfakcji z odkrywania tajemniczych wiadomości.
Nie zabrakło również chwili na wspólne śpiewanie harcerskich pieśni.

Mamy nadzieję, że to spotkanie przyczyniło się do dalszego rozwoju naszych uczniów oraz rozbudziło w nich pasję do harcerstwa.

Jlstrng Okgsipwsig

Data dodania: 2024-05-13 12:14:14