WIELKIE GRATULACJE!

20.09.2022 w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych szkół Dolnego Śląska we współzawodnictwie sportowym za rok 2021/2022.

Nasza szkoła w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęła ósme miejsce na Dolnym Śląsku. Na tak dobry wynik złożyły się zeszłoroczne sukcesy szkolne między innymi: I miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lidze lekkoatletycznej dziewcząt, III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w piłce nożnej chłopców, IV miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w siatkówce chłopców i wiele innych.

Nagrodę w postaci pamiątkowej tabliczki i bonu o wartości 800 zł na sprzęt sportowy odebrały uczennice naszej szkoły: Vanessa Michaluk, Małgorzata Stec, Marcelina Siołkowska, Chiara Pawliszyn wraz z opiekunem Tomaszem Markowskim.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego oraz życzenia dalszych sportowych sukcesów w obecnym roku szkolnym.

Maria Subik

Data dodania: 2022-09-27 21:42:50