WIELKIE SERCE – PEŁNA MISKA

Z ogromną radością informuję, że druga edycja akcji "Pełna miska dla schroniska" organizowana przez Szkolny Klub Wolontariuszy zakończyła się ogromnym sukcesem, a także wspaniałym wydarzeniem. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że mają ogromne serca i nie jest im obojętny los czworonożnych przyjaciół.
Klasy 1- 6 miały możliwość udziału w spotkaniu z Wolontariuszami Schroniska dla Zwierząt w Dłużynie Górnej, podczas którego dowiedzieli się jak wygląda dzień w schronisku, jakie są zadania wolontariuszy, w jaki sposób można zostać wolontariuszem, a także jak zachować się, gdy zaatakuje nas agresywny pies. W spotkaniu brał udział wyjątkowy gość - Shaggy, który w trakcie wystąpienia Pani Wolontariuszki, przechadzał się między uczniami, dając się pogłaskać.

Serdecznie dziękujemy Wolontariuszom za to wartościowe spotkanie oraz Wam, drodzy Uczniowie i Rodzice za Wasze ogromne zaangażowanie!

Wolontariusz Pomocny

Data dodania: 2024-04-24 10:33:17