ZAPRASZAMY NA FESTYN 25 MAJA 2024 r. BOISKO SZKOLNE PRZY UL. M. BRODY

KROPLA WODY MA KSZTAŁT NASZEGO SERCA

ZAINSPIROWANI AKCJĄ PANA JANA WOCHA PODEJMUJEMY WYZWANIE

WODA DLA PACJENTÓW COVID BOLESŁAWIECKIEGO SZPITALA

O tym, że na kształt kropli wody mają wpływ różne siły zewnętrzne, uczymy się na lekcjach fizyki. To, że woda jest źródłem życia, wiedzą już najmłodsi. My spróbujemy udowodnić, że woda jest darem serca. Darem dla pacjentów bolesławieckiego szpitala chorych na SARS CoV-2.

Zachęcamy uczniów naszej szkoły, ich bliskich i znajomych, małych i dużych, jednym słowem wszystkich do przekazywania niegazowanej wody butelkowanej, która zostanie dostarczona pacjentom oddziału covidowego w Bolesławcu.

Pacjenci, którzy przebywają na tym oddziale nie mogą opuszczać sal, nie mogą być odwiedzani przez osoby bliskie, a co za tym idzie, mają utrudniony dostęp do potrzebnych im produktów. Pomysłodawcą i inicjatorem akcji jest pan JAN WOCH, który aktualnie jest pacjentem oddziału covidowego w naszym szpitalu i z własnego doświadczenia zna potrzeby ludzi, którzy tam przebywają.

Prosimy o przynoszenie wody do budynku szkoły przy ul. Bielskiej 5 od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1400.

Koordynatorki akcji na terenie szkoły: Jolanta Rzeźwicka i Agnieszka Grzęda

Data dodania: 2020-12-16 10:34:39