WYCIECZKA FAJNA JEST!

Klasy 5c i 6b zrezygnowały z zajęć szkolnych zajęć i pojechały na wycieczkę do Parowej, aby zaczerpnąć nieco świeżego powietrza i zrelaksować się w towarzystwie przesympatycznych alpak. Uczniowie mieli możliwość zabaw na terenie lasu, ich zadaniem było stworzenie dzieł z wykorzystaniem skarbów leśnych. Chętni uczniowie wzięli udział w spacerze ścieżką sensoryczną. Największą popularnością cieszyły się jednak warsztaty z robienia naturalnych kosmetyków, każdy uczestnik mógł stworzyć własny peeling i mydełka zapachowe dla swoich mam z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Na koniec mieliśmy możliwość zrobienia grilla, z którego każdy chętnie skorzystał. Podczas pobytu nie zabrakło również czasu na zabawy sportowe. Kompleks wyposażony jest bowiem w boisko do piłki nożnej oraz piłki siatkowej.

Al Paka

Data dodania: 2024-05-23 10:19:50