WYGRALIŚMY!!! MAMY TO!!!

Nasza szkoła została laureatem ogólnopolskiego konkursu „Przyszłość jest dziś: Misja Ziemia”! Zadanie konkursowe polegało na tym, by w interesujący i twórczy sposób odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to w naszej szkole powinny się odbyć zajęcia dotyczące zmiany klimatu?” Organizatorzy otrzymali 143 zgłoszenia. W konkursie przyznano 5 równorzędnych nagród głównych i jedna z nich jest NASZA!

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA MATEJKI W BOLESŁAWCU,
nauczyciel: Jolanta Rzeźwicka

Otrzymaliśmy list:

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujmy za zgłoszenie w konkursie „Przyszłość jest dziś: Misja Ziemia"! Zaprosiliście Centrum Nauki Kopernik do Waszej szkoły i to zaproszenie zostało przyjęte!

Praca przygotowana przez Waszych uczniów została wysoko oceniona przez komisję konkursową, dlatego nagrodziliśmy Waszą szkołę warsztatami, które poprowadzą trenerzy Centrum Nauki Kopernik!

Wyniki konkursu, w tym również Wasz film, opublikowaliśmy na stronie ESA:

Wyniki Konkursu - Edukacyjna Sieć Antysmogowa (nask.pl)

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat warsztatów:

• Zajęcia odbędą się w marcu. W celu ustalenia dokładnego terminu skontaktuje się z Państwem Centrum Nauki Kopernik.
  • Warsztaty potrwają dwie godziny, może w nich wziąć udział około 35 uczniów.
  • Tematem zajęć będzie bioróżnorodność w kontekście zmian klimatu. Uczniowie będą zgłębiać problem wpływu warunków klimatycznych na gatunki kluczowe na przykładzie Puszczy Białowieskiej

Jesteśmy pewni, że będzie to wartościowo spędzony czas!

Gratulujemy!

Zespół Edukacyjnej Sieci Antysmogowej

Wielkie uznanie za pomysł, wkład pracy zaangażowanie i profesjonalizm. Z taką ekipą musieliście wygrać!

Brawa dla:

Julii Burzawy, Wiktorii Burzawy, Nadii Oko i Hani Walęgi z klasy 7a, Pascala Walskiego z klasy 8e za realizację, Pani Doroty Kasprzyk i Pana Przemka Kani za opiekę i montaż oraz Pani Jolancie Rzeźwickiej za pomysł i scenariusz filmu.

Zapraszam do obejrzenia filmu

Inf. Maria Subik