
Kończy się kolejny rok szkolny. Uczniowie zbierają owoce swojej ciężkiej pracy m. in. W postaci sukcesów w konkursach – zarówno w naszej szkole, jak i w innych placówkach, do których uczęszczają, rozwijając swoje talenty.
Z radością informujemy, że uczennica klasy 3c, Alicja Skorupska, będąca jednocześnie uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Bolesławcu, zajęła II miejsce w XXVIII Kłodzkim Konkursie Pianistycznym.
W załączeniu film z nagraniem konkursowego występu.
Ali serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych muzycznych osiągnięć!
Ja Nina Mysiak

59-700 Bolesławiec
ul. Mikołaja Brody 12



