Z PEWNOŚCIĄ ODKRYJEMY TO!

W sobotę 13 kwietnia wzięłyśmy udział w warsztatach pedagogicznych dla nauczycieli i rodziców „ODKRYJMY TO !”, organizowanych przez Miejska Biblioteką Publiczną - Centrum Wiedzy w Bolesławcu oraz Centrum Nauki Kopernik w Warszawie przy wsparciu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Głównym celem warsztatów było pogłębienie swojej wiedzy na temat mądrego towarzyszenia dzieciom podczas eksperymentowania.  Na zajęciach zostały poruszone tematy -  wyzwania poznawcze, perspektywa dziecka, mądre towarzyszenie, pozytywne dowartościowanie, poczucie własnej wartości.

Uczestnicy warsztatów mieli możliwość cofnięcia się w czasie i powrotu do lat dzieciństwa. Jak widać bawiliśmy się świetnie zdobywając wiedzę. 4 godziny minęły bardzo szybko. Z niecierpliwością czekamy na możliwość podzielenia się z uczniami zdobytą wiedzą na temat eksperymentów.

Sixteam - Justyna Babiasz, Agnieszka Mielko, Teresa Pawlik, Justyna Piaskowska, Tetiana Shchepanska
i Agnieszka Wojciechowicz

Data dodania: 2024-04-16 11:11:26