Z ŻYCIA ŚWIETLICY

W naszej świetlicy nie ma nudy. Od września ciężko pracujemy :-). Bawimy się, uczymy, nabywamy nowych doświadczeń. Bierzemy udział w różnych akcjach (sprzątanie świata, stop agresji, prawa dziecka UNICEF) oraz konkursach. Naszym celem jako wychowawców świetlicy jest wszechstronny rozwój uczniów. W czasach pandemii stawiamy duży nacisk na rozwój fizyczny. Codziennie korzystamy z boiska szkolnego lub sali gimnastycznej. Uczymy dzieci poprzez zabawę. Staramy się pomagać w nauce. Kolejny raz bierzemy udział w całorocznym konkursie o zdrowym odżywianiu "Zdrowo jem, więcej wiem". Każdego dnia prowadzimy pogadanki z uczniami na temat zachowania oraz bezpieczeństwa. Dbamy o piękny wystrój naszej świetlicy. Przygotowujemy gazetki okolicznościowe. U nas zawsze wszyscy są mile widziani. Zapraszamy.

Pozdrawiamy,

Natalia Anioł-Klemczak, Renata Górecka, Teresa Pawlik, Justyna Piaskowska, Renata Dziedzic, Amelia Kołodziej, Joanna Zięba - wychowawczynie świetlicy.

Data dodania: 2021-12-13 20:32:52
Data edycji: 2021-12-13 20:35:45