„ZATRZYMAĆ W CZASIE” KONKURS LITERACKI DLA UCZNIÓW KLAS III - VIII

„ZATRZYMAĆ W CZASIE”
KONKURS LITERACKI DLA UCZNIÓW KLAS III - VIII

Gorąco zachęcamy wszystkich uczniów klas III – VIII do udziału w Konkursie Literackim „Zatrzymać
w czasie”, który ma już swoją wieloletnią tradycję w naszym mieście. Jest to konkurs, który oprócz walorów literackich, odkrywa głębię wartości moralnych. Ukazuje pozytywną rolę starszych ludzi w naszym społeczeństwie i ma na celu przypomnieć, że są to osoby wartościowe, potrzebne i wzbogacające nasze życie. Warto więc "zatrzymać w czasie" to, co naprawdę ważne - pozytywne relacje międzyludzkie.

Dodamy dwa inne powody, dla których warto rozważyć udział w tym konkursie:

1. Patronat Dolnośląskiego Kuratora Oświaty umożliwiający uzyskanie dodatkowych punktów przy rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.
  2. Zamieszczenie fragmentów najlepszych prac w Roczniku Bolesławieckim oraz w specjalnym wydawnictwie przygotowanym przez Muzeum Ceramiki w Bolesławcu.

Pospieszcie się, bo prace należy złożyć do 10 grudnia 2020 r.
Regulamin w załączeniku.

Zachęcają Panie:
Monika Grygorcewicz, Małgorzata Janowska, Jolanta Rzeźwicka, Edyta Kwiatkowska, Barbara Zarzycka, Teresa Pawlik, Urszula Smusz-Sawin i Elżbieta Prabucka.

Data dodania: 2020-11-22 13:15:58
Data edycji: 2020-11-22 14:34:29

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne. Zapoznaj się z terminami i regulaminami.

Komunikaty i ważne informacje

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!