ZDOLNI RECYTATORZY

3 marca 2022 roku w BOK MCC odbył się jeden z etapów XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK.
W Konkursie wzięli udział uczniowie bolesławieckich szkół podstawowych, a uczestnicy wystąpili w dwóch kategoriach:

▪ Młodsi – klasy IV, V, VI
▪ Starsi – klasa VII,VIII

Naszą Szkołę reprezentowali:

w kategorii Młodsi - Wojciech Zieliński - kl. 4a,  Hanna Łukasiewicz i Laura Skiba - kl. 5b,

w kategorii Starsi - Milena Przybylska i Miłosz Wójcik - kl. 8d,  Adam Biegacz - kl. 8b.

Konkurs stał na wysokim poziomie i Jury w składzie: Ewa Ołenicz, Aneta Ćwieluch, Urszula Frątczak-Matyjewicz miało trudne zadanie podczas wyboru zwycięzców.

Bardzo miło nam poinformować, że wśród zwycięzców znaleźli się nasi uczniowie.

W kategorii Młodsi - Wojciech Zieliński, a w kategorii Starsi - Milena Przybylska i Miłosz Wójcik. Tym samym przechodzą oni do kolejnego etapu Konkursu.

Polonistkom bardzo dziękujemy za świetne przygotowanie uczniów do Konkursu.

Zwycięzcom natomiast serdecznie gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki za kolejny etap.

Inf. Dorota Kasprzyk

Data dodania: 2022-03-06 13:09:11