ZŁOWIONE TALENTY

W XX edycji Ogólnopolskiego Konkursie Języka Niemieckiego GRATULACJE otrzymują:

Małgorzata Stec -1. miejsce w województwie i dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku oraz nagrodę rzeczową w wysokości 100 zł.

Joanna Udzielak - 2. miejsce w województwie i dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku.

Marek Hoszowski – 4. miejsce w województwie i dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach piątych.

Aleksandra Kozik – 4. miejsce w województwie i dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w klasach szóstych.

Gabriela Pawłowska - 1. miejsce w województwie i dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w klasach siódmych.

Zosia Czerniawska - 6 miejsce w województwie.

Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje. Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty osobiste.

Gratulujemy sukcesu!

Inf. Joanna Kowalczyk