ZRÓB LAPBOOKA

Nasza Ojczyzna jest piękna. Pachnie wiosenną łąką, zachwyca szczytami górskimi, szumi morskimi falami i mruga do nas okiem jeziora. Tu można spotkać niedźwiedzia na górskim szlaku i morświna pluskającego się wśród fal Bałtyku. Bystre oko zauważy syrenkę machająca do nas ogonem z wiślanych fal, a wytrawny i cierpliwy obserwator wypatrzy rycerzy śpiących pod Tatrami.

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość naszej Ojczyzny to doskonałe lekcje patriotyzmu.

Polski uczymy się codziennie - w domu, w szkole i wśród kolegów.

Pokażcie, że Wasza wiedza o Polsce to nie tylko regułki wykute na pamięć podczas lekcji historii. Wykażcie się kreatywnością. Wypiszcie, wymalujcie, narysujcie, wyklejcie swoją Ojczyznę.

Zapraszam uczniów klas czwartych do wykonania lapbooka „Polska – Moja Ojczyzna”.

Na prace czekam do 10 czerwca 2022 r.

Jolanta Rzeźwicka

Data dodania: 2022-05-12 09:37:38