2 lutego – Dzień Pozytywnego Myślenia

2 lutego obchodziliśmy Dzień Pozytywnego Myślenia. Warto o tym pamiętać, warto myśleć pozytywnie i przesyłać innym pozytywne sygnały. Chociaż nie zawsze jest kolorowo, a życie nie jest usłane płatkami róż, warto, w tych małych i dużych przeciwnościach losu, upatrywać szansy na niesienie dobra, na pomoc innym.

Pamiętajcie, choć los nam rzuca kłody pod nogi, choć wiatr nieustannie wieje w oczy, warto wyciągnąć pomocną dłoń i posłać malutki uśmiech – promyczek, który rozświetli mrok.

Zapraszamy do obejrzenia filmu znalezionego w sieci, który stał się inspiracją dla uczniów klasy VIII C. W swoich pracach zaprezentowali sylwetki wybitnych osób, którym niepełnosprawność nie przeszkodziła w osiągnięciu celu.

Data dodania: 2021-02-03 08:23:55
Data edycji: 2021-02-03 08:36:25