KALEJDOSKOP TALENTÓW – IVAN

Ivan Hryhoriev od 8 marca 2022r. jest uczniem klasy 4a. To dla nas wielka radość, że mamy go w naszym zespole. Ivanek jest nie tylko bardzo miłym i kulturalnym chłopcem, ale też niezwykle zwinnym sportowcem. Z każdym dniem dowiadujemy się o nim czegoś nowego. Tym razem dotarły do nas wieści, że ten wspaniały chłopiec jest też miłośnikiem jazdy rowerowej, i to nie byle jakiej! W Kijowie, swoim rodzinnym mieście, był zaangażowany w sekcję BMH, gdzie ćwiczył jazdę wyczynową i to już od najmłodszych lat. Mama chłopca, Pani Ksenia, zachowała piękne zdjęcia oraz kilka filmików z czasów, gdy Ivan mógł realizować swoją pasję (załączamy je do galerii, gdzie znajdziecie także prezentację wykonaną przez naszego sportowca). Niestety, obecnie Ivan ma przerwę w treningach, ponieważ jego rower został w Ukrainie, a w Polsce nie ma takiego, na którym mógłby bezpiecznie uprawiać swoje hobby. Mimo to, uśmiech z twarzy naszego Ivanka schodzi bardzo rzadko. Nic dziwnego- to niezwykle pogodny i przyjazny chłopiec. Tak jak i jego koledzy z klasy, którzy świetnie się z nim czują i bardzo go lubią.

Wychowawczyni

Data dodania: 2022-06-08 11:27:13