MISTRZOWIE ENERGII TO MY!

GRATULACJE dla naszych Mistrzów Energii!

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Państwa szkoła znalazła się w gronie 50 laureatów konkursu „Mistrzowie Energii" – organizowanego w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Tym samym, otrzymają Państwo nagrodę w postaci karty podarunkowej o wartości 2000 zł do wykorzystania na cele edukacyjne.

Raz jeszcze - serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Pozdrawiamy - Zespół OSE

Projekt edukacyjny „Walczymy ze smog/kiem” zrealizowany został przez uczniów z klasy 8e: Huberta Ciszewskiego, Juliana Greszczyszyna, Eryka Sługockiego i Pascala Walskiego.

Opiekunami Projektu byli: Jolanta Rzeźwicka, Przemysław Kania i Dorota Kasprzyk.

Więcej informacji na temat konkursu pisaliśmy we wcześniejszym artykule, który można przeczytać tutaj. Filmik konkursowy jest już na naszym kanale YouTube, ale Ci, którzy jeszcze go nie widzieli mogą obejrzeć tutaj.

Gratulacje dla całej Ekipy za pomysł, kreatywność i realizację!

Inf. Dorota Kasprzyk

Data dodania: 2023-03-23 12:12:32