NIE TAKI COVID STRASZNY, JAK GO MALUJĄ!

4 marca 2020 roku po raz pierwszy usłyszeliśmy o przypadku zakażenia SARS-CoV-2 w Polsce. Niestety, wszystkie „zabawne” memy i filmiki stały się naszą rzeczywistością. Od tego momentu minął już rok. Przez ten czas z powodu COVID-19 zachorowało i zmarło wielu Polaków. Rok 2020 na długo zapadnie nam w pamięci. Niestety, nie będą to miłe wspomnienia.

Szkoły zostały zamknięte, a my przeszliśmy na nauczanie zdalne. Przypomnijcie sobie, jak wyglądała nasza szkoła podczas pierwszego lockdownu.

Chociaż zdalnie, jednak blisko - ZOBACZ >>>

Kolejny raz przeszliśmy na nauczanie zdalne w październiku 2021 r. Jak przez ten czas radziliśmy sobie z epidemią? Co zrobiliśmy źle, co dobrze? Jaka czeka nas przyszłość? Co warto wiedzieć i jak należy postępować w czasie nauki zdalnej?

Zapoznajcie się z radami, które przekazuje wam Ala z klasy VI - ZOBACZ >>>

inf. Jolanta Rzeźwicka