OGÓLNOPOLSKI KONKURS FILMOWY

„POINT OF VIEW”

Instytucja Filmowa Silesia Film w Katowicach zaprasza uczennice i uczniów z klas
VII i VIII do udziału w OGÓLNOPOLSKIM SZKOLNYM KONKURSIE FILMOWYM „POINT OF VIEW". Konkurs ma być nie tylko okazją do rozwinięcia swoich kreatywnych - filmowych,
plastycznych i pisarskich pasji, ale przede wszystkim ma dać młodzieży możliwość pokazania swojego świata poprzez sztukę: tego, co ich zachwyca, niepokoi, inspiruje.

Prace można zgłaszać w 5 kategoriach związanych z kinem, sztukami audiowizualnymi
i graficznymi:

FILM FABULARNY LUB FILM DOKUMENTALNY (do 5 minut)

FILM ANIMOWANY (do 5 minut)

TELEDYSK (do 4 minut)

PLAKAT FILMOWY (format A3 lub A2)

RECENZJA FILMOWA (od 2000 do 4000 znaków)

Uczestnik może złożyć tylko 1 pracę w każdej kategorii.

Najlepszą pracę w każdej kategorii wybierze i nagrodzi profesjonalne jury złożone z ekspertów
w danej dziedzinie.

Ważna wiadomość dla uczestników – NAGRODY będą INDYWIDUALNE lub dla DWUOSOBOWYCH zespołów!

Chętnych do wzięcia udziału w Konkursie zapraszamy do biblioteki przy ul. Bielskiej po karty zgłoszeń oraz więcej szczegółów. Uczestników KONKURSU zgłasza SZKOŁA!

Proszę dokładnie zapoznać się z REGULAMINEM Konkursu, który jest zamieszczony poniżej
w załączniku.

Prace konkursowe muszą być wysłane do 4 MARCA 2024 r. przez szkołę, zatem należy je przynieść do biblioteki najpóźniej do 1 marca 2024 r.!

Dorota Kasprzyk