Nasza świetlica

Nasza świetlica mieści się w osobnym budynku naprzeciwko głównego wejścia szkoły.

Do świetlicy szkolnej zapisanych jest 155 uczniów. Placówka czynna jest codziennie w godzinach od 06:30 do 16:30.

Do dyspozycji mamy główną salę świetlicową, na której dzieci się bawią oraz wykonują różnego rodzaju prace plastyczne. Drugie pomieszczenie świetlicy należące do świetlicy środowiskowej „Koniczynka”, w której uczniowie w ciszy i spokoju mogą odrobić lekcje pod okiem nauczyciela oraz dużą salę widowiskową, na której odbywają się zajęcia ruchowe. Ponadto uczniowie mają do dyspozycji zmodernizowane boisko szkolne z którego również często korzystamy.

Na co dzień realizujemy plan pracy świetlicy. Wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, chętnie bierzemy udział w konkursach, odrabiamy lekcje, pomagamy uczniom, którzy mają trudności w nauce. Prowadzimy bardzo dużo zajęć ruchowych na sali gimnastycznej oraz boisku szkolnym. Codziennie staramy się, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie oraz mogło miło spędzić czas.

Wychowawczynie świetlicy:
Natalia Anioł-Klemczak, Amelia Kołodziej, Teresa Pawlik, Justyna Piaskowska i Renata Dziedzic.

Data dodania: 2021-02-08 11:44:40
Data edycji: 2021-02-10 11:33:39