Czcionka:

A+A-

Kontrast:

MÓWIĄ O NAS :-)

MÓWIĄ O NAS   :-)

Z pamiętnika zakręconego rodzica

 

1 marca

Niedługo będę musiał podjąć tę ważną decyzję.  Co zrobić, żeby nie popełnić błędu? Do kogo zwrócić się o radę? Czy ktoś mi pomoże? Już sam nie wiem, co mam zrobić.

Niedobrze, niedobrze, niedobrze.

 

10 marca

Minął już prawie cały miesiąc, a ja nadal nie wiem, co mam zrobić. Która decyzja będzie najlepsza? Czy będę mógł zmienić wybór, jeżeli się rozmyślę? Czy to, co słyszałem w mieście, jest prawdą? Już sam nie wiem, w co wierzyć.

Musze podjąć decyzję jak najszybciej. Czas mnie goni, a ja nadal nie wiem, co zrobić.

 

20 marca

Trudno, raz kozie śmierć. Zrobię to. Przecież nie mogę wiecznie oglądać się na innych. A może jednak warto? Może zrobię tak, jak wszyscy? Nie ma co deliberować. Nikt za mnie tego nie zrobi. Pójdę i to załatwię. Albo nie. Zrobię to mailowo. Przecież to XXI wiek. Uff…

 

1 kwietnia

Stchórzyłem, nie poszedłem, nie napisałam, nie zrobiłem nic. Jak ja teraz spojrzę sobie w twarz? A jemu? No nie. Przecież obiecałem. Powiedziałem, że będzie najlepsza, że będzie blisko, że ma tradycje. I co? I nic. RATUNKU!!! Przecież to nie może być prima aprilis.

 

9 kwietnia

Yes, yes, yes. Udało się. Zrobiłem to rzutem na taśmę. Zapisałem dziecko do szkoły. Myślałem, że nigdy nie podejmę decyzji. A tu proszę. A tu niespodzianka. W Internecie znalazłem takie cudo i decyzję podjąłem, chociaż w ostatniej chwili, to jednak w 5 sekund. Wiem, że jest właściwa.

Nie wierzycie? Sami sprawdźcie.

 

January Wrzesień

Data dodania: 2021-06-21 12:28:50
Data edycji: 2021-06-21 12:35:35
Ilość wyświetleń: 225

Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej