UWAGA - ZMIANA NUMERU TELEFONU - NOWY NUMER DO SEKRETARIATU - ul. M. BRODY 75 612 13 20, ul. BIELSKA 75 612 13 10

1. KARIERA BEZ BARIER

Ktoś powiedział: To niemożliwe. Inny dodał: To się nie uda. Byli tacy, którzy w nas wątpili. Jednak Czwórka jak zwykle pokazała, że walczy i potrafi zwyciężać.

Jesteśmy jedną z pięciu szkół w województwie oraz jedną z osiemdziesięciu w całej Polsce, które zakwalifikowały się do udziału w projekcie Kariera bez barier.  Ten niezwykły projekt realizowany jest przez Instytut Badań Edukacyjnych na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nasze działania mają na celu wspieranie uczniów, wszystkich uczniów  i budowanie u nich pozytywnych postaw związanych z ich dalszym rozwojem edukacyjnym i zawodowym.

Działania realizowane będą przez przygotowanie specjalistów z zakresu doradztwa zawodowego do pracy z osobami z niepełnosprawnościami i na ich rzecz oraz przygotowanie uczniów, w tym z niepełnosprawnościami, do funkcjonowania na rynku pracy.

Pokonamy bariery na drodze do kariery! To nie jest mission impossible. Ta misja się powiedzie.

Zobaczcie, jak uczyli się nauczyciele.

Jolanta Rzeźwicka – koordynator projektu

KROKI DO KARIERY